2x CCS2 snellaad stekkers satellite oplossing
Productomschrijving Ekoenergetyka DC snellader satellite 400 kW
De robuuste DC snellader met basisfuncties zoals intern snelladen en openbaar laden is mogelijk en heeft een zeer strak design. De Ekoenergetyka snellader heeft een centraal cabinet waarin de AC en DC worden gestuurd en het DC-vermogen naar een satellite DC snellader wordt gestuurd. De Ekoenergetyka snellader satellite biedt precies wat u nodig heeft voor intensief laadgebruik, zonder de bediening onnodig ingewikkeld te maken, en past zeer mooi in het straatbeeld.
Sterk ontwerp Ekoenergetyka snellader satellite 400 kW
Door het uitgekiende, praktijkgerichte Europese ontwerp is de Ekoenergetyka snellader satellite Business serie eenvoudig te gebruiken en geschikt als modulaire cabinet-oplossing van 360 kW met dynamische load balancing of als 400 kW oplossing met vast vermogen. Zo heeft de snellader een zeer strak design. U kunt met een CCS2-stekker en vaste laadkabel direct laden of laden met een laadpas. De Ekoenergetyka snellader satellite heeft standaard 2 CCS2-laadkabels of 1 CCS2-laadkabel.
Hoog laadvermogen van 120 tot 400 kW satellite
De Ekoenergetyka snellader satellite is geschikt voor een 3-fase aansluiting van 600A. Hierdoor biedt de Ekoenergetyka snellader voor zakelijke toepassingen een hoog laadvermogen voor intensief gebruik. Het laadvermogen van de Ekoenergetyka snellader satellite is namelijk instelbaar van 120 kW tot 400 kW per aansluitpunt.
Plug & Charge voor de Ekoenergetyka DC snellader
Dankzij de moderne, gebruiksvriendelijke Plug & Charge technologie kunt u de Ekoenergetyka snellader direct gebruiken, zonder dat er altijd een laadpas of mobiele app nodig is. Zodra u de stekker in uw elektrische auto, e-graafmachine of e-vrachtwagen steekt, kan het laadproces direct beginnen.
Openbaar laden Ekoenergetyka snellader satellite
Wij hebben 3 laadopties om openbaar te kunnen laden met ons YES roaming platform:
1. Plug in en laad
Steek de stekker in de laadpaal om te starten en ontkoppel hem opnieuw om het laden te stoppen.
2. Swipe en laad
Steek de stekker in, swipe een laadpas voor de led-verlichting en begin met laden. Als extra veiligheid wordt de snellader pas ontgrendeld nadat de kaart is geswiped.
Tip: stoppen met laden kan ook in de app.
3. Scan en laad
Liever scannen met een smartphone? Ook dat kan. Scan de QR-code op de snellader en laad probleemloos op aan de snellader van Ekoenergetyka.
Belangrijkste kenmerken Ekoenergetyka snellader satellite 400 kW
1. Strak design met 1 of 2 laadconnectoren met hoog laadvermogen van 120 tot 400 kW
2. Eenvoudige bediening
3. Offline laadstation, gebruik zonder laadpas mogelijk afhankelijk van configuratie
4. Openbaar laden, Plug in en laad / Swipe en laad / Scan en laad
5. Vaste laadkabel, lengte 5 meter, optioneel andere lengte mogelijk
6. Standaard 2 jaar productgarantie, met Plus-pakket 5 jaar garantie
7. Monitoring mogelijk via app
8. Openbaar laden en laden met whitelist, interne tarieven
9. Dynamisch laden op beschikbaar vermogen, type cabinet 360 kW DLBS
Bekijk alle laadproducten van YesChargeMe
Wilt u naast deze 400 kW DC snellader satellite ook andere laadoplossingen bekijken? Klik hier om alle laadproducten van YesChargeMe te bekijken.
Algemeen Ekoenergetyka Snellader satellite
| Type Ekoenergetyka DC snellader 400 kW | DC CCS2 (1 of 2 Connectoren) |
| Kabel-/socketaansluiting EV | IEC 61851-23 |
| Nominale stroomsterkte | 350-500A |
| Nominale uitgangsstroom | 150-1000V |
| Nominale spanning | 400 V AC (3-fasig) |
| Nominaal vermogen | Tot 400 kW |
| Nominale frequentie | 50 of 60 Hz |
| Afmetingen (H x B x D) | 2300 x 610 x 250 mm (Excl. kabel) |
| Gewicht (excl. kabel) | Circa 160 kg |
| Lengte laadkabel | 5,50 meter, Optioneel andere lengte (te bespreken) |
| Gebruikersinterface | Meerkleurige LED |
| Ventilatie (IEC61851statusD) | Ja, ondersteund |
| Beoogd gebruik | Commerciële, lichte en zware industrie |
Veiligheid
| Lekstroomprotectie | Zie installatie manual |
| Veiligheidsklasse | Klasse I |
| Overspanningscategorie | Categorie III |
| Loskoppelbeveiliging socket | Zie installatie manual |
Autorisatie
| Autorisatiemethoden | RFID (Mifare classic & Mifare DESfire), Plug & Charge (ISO 15118)* |
Energiemeter
| Energiemeterklasse | Klasse B |
| Certificering | MID-gecertificeerd |
Eichrecht-conform Omgeving
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +50°C |
| Opslagtemperatuur | -25°C tot +70°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| Maximale bedrijfshoogte | 2000 m |
| IP-klasse | IP54 |
| IK-klasse | IK10 |
| Netwerken | |
| WLAN | 2,4 GHz met WPA2 |
| Vast netwerk | Ethernet 100 Mbit |
| Mobiel netwerk | LTE Cat-M1, NB-IoT, GPRS |
| SIM grootte | SIM |
Ondersteunde protocollen
| Voertuigcommunicatie | IEC 61851-1 ISO 15118-2* ISO 15118-20* |
Back-end communicatie
| YES | OCPP 1.6J |
| YES | OCPP 2.0.1* |
| Firmware-update | Lokaal via web interface Over-the-air via OCPP |
Bescherming tegen stroomuitval / load balancing
| Statisch | Webinterface* |
| Dynamische load balancing | Bedraad via CT spoelen |
| Load balancing binnen groepen | RS-485 (leider of volger) |
Installatie
| Installatielocatie | Binnen- en buitengebruik |
| Netaansluiting | Alleen permanente netaansluiting |
| Installatietype | Stationair apparaat. |