1x CCS2 snellaad stekker
Productomschrijving Basic PRO 40 kW DC snellader Mobile
De mobiele DC snellader voor zware omstandigheden met Plug & Charge. De 40 kW verplaatsbare snellader kan eenvoudig worden verplaatst door de hijsogen of lepels en is daardoor mobiel inzetbaar. Ook is er een extra optie met industriewielen. De 40 kW PRO snellader biedt precies wat u nodig heeft voor intensief laadgebruik, zonder de bediening onnodig ingewikkeld te maken, en is gemaakt voor zware omstandigheden.
Duurzaam ontwerp 40 kW Basic PRO DC snellader Mobile
Door het uitgekiende, praktijkgerichte DC ontwerp is de 40 kW snellader Business serie eenvoudig te gebruiken. Deze mobiele lader heeft een vaste 380V/CEE-stekker 63A. U kunt met een CCS2-stekker en vaste laadkabel direct laden zonder laadpas. De 40 kW snellader heeft standaard 1 snellaadkabel.
Hoog laadvermogen tot 40 kW
De 40 kW snellader is geschikt voor een 3-fase aansluiting van 32A t/m 63A. Hierdoor biedt de 40 kW snellader voor zakelijke toepassingen een hoog laadvermogen en is hij geschikt voor intensief gebruik. Het laadvermogen van de 40 kW snellader is namelijk instelbaar van 10 kW tot 40 kW per aansluitpunt.
Plug & Charge 40 kW DC snellader
Dankzij de moderne, gebruiksvriendelijke Plug & Charge technologie kunt u de 40 kW snellader direct gebruiken, zonder dat er een laadpas of mobiele app nodig is. Zodra u de stekker in uw auto, graafmachine of vrachtwagen steekt, kan het laadproces direct beginnen.
Intelligent laden 40 kW
Intelligent snelladen is bij deze 40 kW PRO DC snellader niet van toepassing.
Energy Grid & Trade
Energy Grid & Trade is bij deze 40 kW PRO DC snellader niet van toepassing.
Belangrijkste kenmerken 40 kW Basic PRO DC snellader Mobile
1. Eenvoudig design met 1 laadconnector en een laadvermogen tot 40 kW
2. Eenvoudige bediening
3. Offline laadstation, gebruik zonder laadpas
4. Geen openbaar laden, Plug in en laad
5. Vaste laadkabel, lengte 3,5 meter, optioneel andere lengte mogelijk
6. Standaard 2 jaar productgarantie, met Plus-pakket 5 jaar garantie
7. Aangepast ontwerp voor hoge vochtigheid en stof, PRO-versie
8. Verplaatsbaar dankzij de hijsogen en lepels
Bekijk alle laadproducten van YesChargeMe
Wilt u naast deze mobiele 40 kW PRO DC snellader ook andere laadoplossingen bekijken? Klik hier om alle laadproducten van YesChargeMe te bekijken.
Algemeen 40kW snellader
| Type 40 kW Snellader Mobile | IEC 61851-1 DC modus 3 (1 Connector) |
| Kabel-/socketaansluiting EV | IEC 62196 type 2 |
| Nominale stroomsterkte | 16A t/m 63A |
| Nominale uitgangsstroom | 200-1000V (Max 133A) |
| Nominale spanning | 400 V AC (3-fasig) |
| Nominaal vermogen | Tot 40 kW |
| Nominale frequentie | 45 of 65 Hz |
| Afmetingen (H x B x D) | 800 x 600 x 1100 mm (Excl. kabel) |
| Gewicht (excl. kabel) | Circa 100 kg |
| Lengte laadkabel | 3,5 meter, Optioneel andere lengte |
| Gebruikersinterface | Display |
| Ventilatie (IEC61851statusD) | Ja, ondersteund |
| Beoogd gebruik | Lichte en zware industrie |
Veiligheid
| Lekstroomprotectie | Zie handleiding |
| Veiligheidsklasse | Klasse I |
| Overspanningscategorie | Categorie III |
| Loskoppelbeveiliging socket | Vergrendelmechanisme |
Autorisatie
| Autorisatiemethoden | X |
Energiemeter
| Energiemeterklasse | X |
| Certificering | X |
Eichrecht-conform Omgeving
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +50°C |
| Opslagtemperatuur | -40°C tot +85°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5% tot 95% |
| Maximale bedrijfshoogte | 3000 m |
| IP-klasse | IP54 |
| IK-klasse | IK10 |
| Netwerken | |
| WLAN | X |
| Vast netwerk | X |
| Mobiel netwerk | X |
| SIM grootte | X |
Ondersteunde protocollen
| Voertuigcommunicatie | X |
Back-end communicatie
| YES | X |
| YES | X |
| Firmware-update | X |
Bescherming tegen stroomuitval / load balancing
| Statisch | X |
| Dynamische load balancing | X |
| Load balancing binnen groepen | X |
Installatie
| Installatielocatie | Binnen- en buitengebruik |
| Netaansluiting | Alleen permanente netaansluiting |
| Installatietype | Stationair apparaat. |